Social Media Marketing Verslag Bielefeld

Volgens de ARD/ZDF-studie zijn meer dan 60 miljoen Duitse burgers actief op het internet. 1 op de 3 Duitsers is geregistreerd op Facebook. Potentiële klanten ook in Berlijn, aan wie u op elk moment uiterst precies reclame kunt maken. Wat Instagram zo sterk maakt als influencer-kanaal is de zeer fijne doelgroep-targeting.

Social Media Marketing: direct meer fans voor uw kanaal

Onze managers verkopen producten via slimme social media-campagnes. De eenvoudige en begrijpelijke werking van sociale netwerken maakt de communicatie in het dagelijkse leven en op het werk met vrienden zo ongecompliceerd.

Offensief adverteren in online portals is vandaag de dag de normale norm voor mediabeheerders Snel bereik vergroten Social Media One is hét mediabureau voor alle bedrijven voor uw campagnes in de sociale media. Zoals u ziet, zijn onze social media managers uw aanspreekpunt voor doelgroepspecifieke online marketing. Voor virale concepten hebben wij speciale consultants voor u. Wij vertrouwen op virale media in ons social media management. Verhoog de verkoop van uw campagne. Social Media Marketing ontwerpen voor uw projectmanagement uw unieke uitstraling in social media, zeer gericht aanspreken van gebruikersgroepen en extreem snelle toename van het bereik. is de standaard geworden voor veel digitale reclamebedrijven. Sociale media dragen een steeds groter deel bij aan het campagnebudget. Wij weten dat het voor uw digitale succes belangrijk is uw markt, uw prospects en uw potentiële kopers zo precies mogelijk te kennen, ze vervolgens te volgen, ze nog meer te segmenteren en ze voortdurend te verfijnen. Met slimme en sociale media-advertentiestrategieën tussen Instagram, Twitter en Facebook. Wij hebben reclamecampagnes geleid met onze partners in Berlijn, Hamburg, Düsseldorf, maar ook in Stuttgart. Wij werken met de juiste social media managers uit het persoonlijke netwerk voor groepsdynamiek voor alle gebieden voor online marketing. Bouw nu merkfans voor uzelf en uw agentschap. Internet: Met zijn razendsnelle communicatieprocessen doet het al jaren zijn intrede in de mediamix van projectmanagers. Ons bureau dat u voor social media management in Berlijn om de creatieve experts met u hebben. Win samen met ons als social media managers nieuwe kopers met goed uitgewerkte digitale marketingstrategieën!

Gebruik Instagram als een insider tip

Instagram is vaak nog een insidertip op de verkoopafdeling van grote bedrijven die social media marketing specifiek promoten om nieuwe leads te werven. Vanwege de gespecialiseerde gebruikersgroep, jongeren, kunt u altijd rekenen op weinig opkomende verspilling van marketingmaatregelen. Met functies zoals Graph Search, heb je geweldige opties tot je beschikking. Niet alleen om uw abonnees in detail te analyseren. Zo creëert u precieze sociale mediaconcepten. Met Social Media One beschikt u over social media consultants voor uw volgende of eerste campagne op Facebook en Instagram. Interactie is waar het om gaat in social media marketing, een precies gericht publiek verhoogt de interactie duurzaam voor uw merk. Zoals u voelt, is elke plaatsing van een campagne individueel, en daarom verzorgen wij al onze bedrijven met enthousiasme en veel proactieve plannen.

Uw Social Media Marketing Rapport Bielefeld: Wij onthullen alle gegevens!

333.090 inwoners wonen en werken momenteel in Bielefeld. Dat zijn echt een heleboel nieuwe potentiële klanten in de directe omgeving, niet ver weg. In 2010 woonden er nog 323.270 mensen in Bielefeld. Zo bezien is Bielefeld een stad die voortdurend verandert. Dit is geen nieuwe trend, de bevolking van Bielefeld groeit met 3% of 9.820 stadsbewoners in slechts 5 jaar. Omgerekend naar de totale oppervlakte van Bielefeld alleen al, kunt u als stedelijke start-up direct ongeveer 1287 mensen per km² in uw omgeving hebben. De verschillende gegevens uit studies laten zien. Statistisch gezien geven bedrijven in Bielefeld jaarlijks 24 miljard euro uit aan digitale promotie, had u gedacht aan zulke hoge reclame-uitgaven? In tijden van snellere communicatie zijn nieuwe projecten en werkzaamheden steeds vaker beschikbaar in de sociale media voor alle internetgebruikers, niet alleen voor CEO’s. Waarom niet? 7.464 mensen uit Bielefeld gebruiken sociale media voor professionele redenen. 69.949 mensen uit Bielefeld zijn actief op sociale media met commentaren en chats tussen 7 en 8 uur ’s avonds. Dat geeft je 26 duizend meer mensen hier! Ter vergelijking: 56.625 mensen zijn nog online tussen 13.00 en 16.00 uur ! 43.735 Bielefelders zijn online in de periode van 18.00 tot 24.00 uur.

Zuiver statistisch gezien zijn 236.716 mensen uit Bielefeld dagelijks bezig met het beoordelen van foto’s van vrienden. Alleen al in de regio Bielefeld wordt de “Like”-knop elke werkdag 224.257 keer ingedrukt. Er worden ongeveer 498.349 berichten en spraakberichten heen en weer gestuurd, ongeacht de maand. En maar liefst 17.442 selfies zijn gepost door vrienden. 43.715 willen chatten op sociale media. 31.987 willen kennissen en vrienden maken. Dag na dag zijn 7.464 internetgebruikers in Bielefeld op zoek naar kopers.

Dagelijks gebruik in Bielefeld

InteractieFacebookInstagramYoutubeSnapchat
Mensen / GebruikersMensen / GebruikersMensen / GebruikersMensen / Gebruikers
Sociale media
Gebruiker / dag
in Bielefeld
31.6732.9843.2551.627
Periode
5-8 uur5.596682744372
8 uur – 13 uur26.8603.2723.5701.785
13-16 h31.7103.8634.2142.107
16-20 h35.9074.3744.7722.386
20-24 h22.3842.7272.9751.487
PrimeTime (Piek)
19-20 h39.1714.7735.2072.603
Dagelijks gemiddelde31.6732.9843.2551.627
Piekstijging
tot het daggemiddelde
31.6732.9843.2551.627

Dagelijkse sociale media-interacties uit Bielefeld

InteractieFacebookInstagram
Mensen / GebruikersMensen / Gebruikers
Intercaties / dag
in Bielefeld
132.56116.153
Rente
Likes en commentaar125.58415.303
Nieuws279.07534.006
Foto’s9.7681.190
Vrienden, contacten46.5725.675
Entertainment, Chats24.4802.983
Nieuwe vrienden, kennissen17.9122.183
Beroep, baan, carrière4.180509
Klantenwerving2.388291

Paginabeeld van Bielefeld

InteractieFacebookInstagram
Mensen / GebruikersMensen / Gebruikers
Bezoekers / maand
in m
2.235.56264.634
Bezoekers / jaar
in m
26.826.744775.612