Social Media Marketing Verslag Leipzig

Wij zijn het social media bureau voor alle bedrijven voor uw campagnes in sociale netwerken zoals Facebook, Twitter en Youtube. Onze bureau reclame voor bekende klanten van Berlijn, Hamburg tot München ontworpen en uitgevoerd. Goed voorbereid, voor virale concepten regelen wij de beste campagne managers voor uw project. Voor alle bedrijven is innovatieve social media marketing dan ook een onvermijdelijk instrument om slimme, doelgroepgerichte digitale marketing te lanceren.

Social media marketing voor Instagram, Facebook & Co.

Goed gecoördineerde social media-campagnes promoten uw nieuwe producten veel efficiënter. De technische mogelijkheden van sociale netwerken maken onze communicatie met onze vrienden zo gemakkelijk. Viraliteit is doorslaggevend als het gaat om presentabele reclamecampagnes voor gevestigde merken. snelle toename van het bereik Wij werken met experts uit het persoonlijke netwerk en ervaring voor de relevante beslissingen in social media marketing. Onze social media marketing biedt u een moderne merkaanwezigheid, een zeer gerichte aanpak en een extreem snelle toename van het bereik. Verhoog uw verkoop nu!

Social media marketing is de norm geworden voor tal van reclamebedrijven en wint steeds meer aan belang. Met slimme, sterk gelinkte ideeën tussen Instagram, Twitter en Facebook.

Gegevens gebruiken om de beste advertentie op Facebook te maken

Onze social media agents hebben veel bedrijven geholpen met advies over digitale transformatie en hebben diverse succesvolle campagnes geleid, altijd met innovatie en zorgvuldige monitoring van alle relevante sleutelfiguren. Uit het mediagebruik in Duitsland blijkt dat meer dan zestig miljoen Duitsers online zijn (ARD/ZDF Online Study). Met ons agentschap Social Media One, de professionals voor Facebook advertentiecampagnes in Berlijn, kunt u er zeker van zijn dat u op elk moment de juiste mensen bereikt met uw product. Vertel uw fans een bedrijfsverhaal en win fans voor vele jaren. Bouw vandaag nog merkfans op.

social-media-strategie-frau-buecher-kunst-mode

Via Instagram vergroot u uw bereik, vooral bij jonge consumenten

Wat Instagram onderscheidt van andere sociale netwerken met een hoog bereik, zoals Twitter, is de uiterst precieze targeting. Een groot aantal online marketeers in bureaus ziet Instagram nog niet als een efficiënt kanaal of een kanaal met een hoog bereik om nieuwe doelgroepen te ontwikkelen. Door de individuele gebruikers van Instagram, jongeren, kunt u inherent werken met weinig resulterende verspilling van reclamemaatregelen.

Met Facebok Retargeting kunt u zich richten op mensen voor Leipzig Startups

Interactie is wat telt in social media marketing. Een precies gerichte groep om aan te spreken verhoogt de interactie zoals likes aanzienlijk voor uw merk. Elk campagneconcept heeft zijn specifieke uitdagingen, wij adviseren en ondersteunen individuele bedrijven met enthousiasme voor de markt en proactieve suggesties. Met opties zoals Graph Search, heb je geweldige tools tot je beschikking. Niet alleen om volgelingen uitgebreid te analyseren. Met ons social media marketing management heeft uw merk altijd de social media consulting experts voor de komende of eerste campagne op Instagram.

Marketing via Instagrammers: Succes met Influencers in Leipzig

Dit betekent dat een influencer altijd een persoon is die naam heeft gemaakt in de scène door een grote mate van professionele bekwaamheid in een bepaald gebied.Influencer marketing gaat in de eerste plaats over het winnen van merk pleitbezorgers. Multipliers die als expert op hun gebied in trek zijn bij PR- en social media-bureaus om aandacht te krijgen voor nieuwe producten met hun naam. Influencers, bijvoorbeeld, oefenen een sterke invloed uit op aanbevelingen aan vrienden en evaluaties van bedrijven en merken. De gemeenschappen van influencers als multipliers worden hier effectief gebruikt voor reclame en marketing met altijd weinig verspilling. Verhoog de waarde en geloofwaardigheid van uw merk met het vertrouwen van uw doelgroep. Regionaal gezien, is dit de vaakst bezochte boetiek. Voor media managers, zijn influencers:

  • Experts
  • Bestaande klanten
  • Forumbeheerder
  • Acteurs
  • Youtuber
  • Atleten
  • Journalisten

Alle feiten op een rij voor Social Media Manager in Leipzig

Leipzig telt momenteel 560.472 inwoners. Met 1885 mensen per vierkante kilometer is socialemedia-marketing de moeite waard voor bedrijven met een reclamebudget. Elk van de 560.472 inwoners van Leipzig kan een potentiële klant zijn voor uw volgende merk. In 2010 waren het er nog 522.883, een stad die voortdurend verandert. Een bevolkingstrend die langer duurt. De totale bevolking van Leipzig groeit sterk met 7% of 37.589 mensen in de afgelopen 5 jaar. Uit de verschillende resultaten van gerenommeerde online studies blijkt dat bedrijven en ondernemingen in Leipzig statistisch gezien jaarlijks 44 miljard euro uitgeven aan online marketing, wist u dat? 12.558 inwoners van Leipzig gebruiken sociale netwerken natuurlijk ook voor hun beroepsmatige interesses. Nieuwe projecten en ook werk zijn permanent aanwezig in de sociale media voor internetgebruikers, niet alleen voor managers van bedrijven. Is de reclame-investering de moeite waard? De hoogste waarden worden bereikt door internetgebruikers tussen 19.00 en 20.00 uur met 117.699 internetgebruikers. In de belangrijkste tijd van het gebruik van sociale media bereikt u nog eens 44 duizend mensen! Volgens de analyse zijn andere perioden nauwelijks de moeite waard voor ondernemingen. Ter vergelijking: tussen 13.00 en 16.00 uur zijn er nauwelijks 95.280 mensen online. Pas vandaag zijn er weer gemiddeld 73.590 Leipzigers online. Slechts 398.308 mensen zijn elke dag online om foto’s te beoordelen. En 29.349 nieuwe selfies zijn door gebruikers in tijdlijnen geplaatst. 139.937 gebruikers in Leipzig willen in contact blijven met hun vrienden. 73.557 willen met anderen praten. 12.558 zijn op zoek naar zakelijke contacten voor hun eigen netwerk en vacatures, maar ook naar steeds innovatievere manieren. 7.176 willen online klanten voor bedrijven krijgen.

Dagelijks gebruik van sociale media in Leipzig

InteractieFacebookInstagramYoutubeSnapchat
Mensen / GebruikersMensen / GebruikersMensen / GebruikersMensen / Gebruikers
Sociale media
Gebruiker / dag
in Leipzig
53.2945.0175.4742.737
Periode
5-8 uur9.4161.1461.251625
8 uur – 13 uur45.1965.5036.0033.001
13-16 h53.3576.4967.0873.543
16-20 h60.4197.3568.0254.012
20-24 h37.6644.5865.0022.501
PrimeTime (Piek)
19-20 h65.9128.0328.7624.377
Dagelijks gemiddelde53.2945.0175.4742.737
Piekstijging
tot het daggemiddelde
53.2945.0175.4742.737

Dagelijkse interacties vanuit Leipzig

InteractieFacebookInstagram
Mensen / GebruikersMensen / Gebruikers
Intercaties per dag
in Leipzig
223.05327.180
Rente
Reacties, Likes211.31325.749
Nieuws469.58557.221
Foto’s16.4352.003
Contacten, vrienden78.3659.549
Chat en amusement41.1925.019
Nieuwe kennissen, vrienden30.1403.673
Werk, baan en carrière7.033857
Nieuwe klanten, acquisitie4.019490

Aantal keer bekeken per maand

InteractieFacebookInstagram
Mensen / GebruikersMensen / Gebruikers
Bezoekers / maand
in m
3.759.504108.757
Bezoekers / jaar
in m
45.114.0451.305.079